Talent Explorer
EN CS

Senior účetní s Aj

O společnosti

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost, hledáme v současné době vhodného kandidáta na pozici Senior účetní s Aj

Náplň práce

  • komplexní zpracování účetnictví pro české a zahraniční klienty společnosti
  • příprava a kontrola přiznání k DPH
  • vypracování měsíčního hospodaření klienta (rozvaha, výsledovka)
  • vypracování klientem požadovaných výstupů hospodaření (přehled pohledávek, přehled závazků, atd.)
  • vypracování roční účetní závěrky včetně všech povinných příloh
  • spolupráce na auditu účetní závěrky

Požadavky

  • SŠ či VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe v oboru minimálně 3 roky
  • výborná znalost podvojného účetnictví
  • odpovídající znalost daňových zákonů
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • znalost PC – Windows, MS Office, znalost účetního softwaru výhodou
  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
  • pro-aktivní řešení denních operací

Nabízíme

  • příjemné pracovní prostředí
  • prostředí poradenské společnosti poskytující komplexní poradenství svým klientům
  • možnost profesního i kariérního růstu
  • zaměstnanecké výhody (pravidelná školení zaměstnanců, finanční příspěvek na výuku cizího jazyka, zdarma vstupy do fitness klubů aj.)
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • nástup možný ihned

Lokalita

Praha

Kontakt

Eva Majková