Talent Explorer
EN CS

Recruitment Consultant/ Konzultant personální agentury

Náplň práce

- aktivní oslovování nových klientů
- práce na svěřených zakázkách u stávajících klient
- zabezpečení celého procesu náboru
- vytvoření a zadání inzerce na hledané pozice
- preselekce potenciálních uchazečů jak v databázi, tak mezi přijatými životopisy
- realizace a vedení pohovorů, hodnocení uchazečů
- komunikace s klienty ohledně doporučených kandidátů
- průběžný reporting a související administrativa

Požadavky

- praxe v oblasti náboru
- schopnost analýzy všech dostupných zdrojů a aktivní oslovování vytipovaných kandidátů
- obchodní duch, zkušenosti s aktivním prodejem
- proaktivní a odhodlaný až zapálený přístup
- znalost AJ na komunikativní úrovni (testování kandidátů)
- MS Office (Power Point, Excel, Word)

Nabízíme

- velice zajímavé finanční ohodnocení
- spolupráce na ŽL s provizní složkou ohodnocení
- volnou pracovní dobu, možná práce z domova