Talent Explorer
EN CS
Talent Explorer
Registrace Přihlásit se Volné pozice Buďte hvězdou na pohovoru

Pro kandidáty

Talent Explorer je Vám k dispozici kdykoliv, ať už hledáte zaměstnání či jen potřebujete poradit. Specializujeme se na odvětví – sales & marketing, administrativa, finance, logistika, project management a IT.

Naším závazkem je poskytnout Vám ty nejlepší a nejpřesnější informace o našich klientech a nabízených volných pozicích. Bereme v potaz osobní zájem jednotlivců, které zastupujeme a proto se snažíme každého kandidáta detailněji poznat a být schopni mu nabídnout tu nejvíce vyhovující pozici. Toto si žádá podrobný komplexní pohovor a hluboké porozumění vašim zájmům a preferencím. Naším cílem je pomoci vám najít vhodnou příležitost pro další kariéru..... ne jen přesun do dalšího zaměstnání.

Dále Vám nabízíme možnost se rychle, jednoduše a bezplatně zaregistrovat do naší databáze uchazečů. Tato registrace je nezávazná, výhodou je získávání informací o aktuálních pracovních nabídkách, které odpovídají vašim znalostem a zkušenostem. Dále si můžete nastavit Vyhledávacího agenta, který vám bude nabídky zasílat přímo na váš e-mail.
© 2021 Talent Explorer  |   Powered by Otys Recruiting Technologies